153 Kedelv, Poul för Flygsfors, skål, glas, "Cocquille",

23885a_med.jpeg
  • 23885a_sm.jpeg
  • 23885b_sm.jpeg
  • 23885c_sm.jpeg

dekor i vitt och rosa underfång, signerad och daterad 1953, l 19 cm

Värdering400 - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK