Laddar...

Novemberauktion

Novemberauktion söndagen den 27/11 klockan 16.00.

Visning:

Fredag 25/11 klockan 12.00 - 19.00

Lördag 26/11 klockan 10.00 - 17.00

Söndag 27/11 klockan 12.00 - 16.00

Novemberauktion
Avslutad
Okänd designer, skrivbordslampa, koppar och svartlackerad metall, justerbar_23985a_8dacc871e7a3c4b_lg.jpeg
545
Okänd designer, skrivbordslampa, koppar och svartlackerad metall, justerbar
SlutprisInga bud
Värdering1 000 - 1 100 SEK
Avslutad
Okänd designer, vägglampa, rödlackerad skärm, böjlig arm i mässing_23983a_8dacc86a1523cbf_lg.jpeg
546
Okänd designer, vägglampa, rödlackerad skärm, böjlig arm i mässing
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Avslutad
Okänd designer för Markslöjd, taklampa, borstat stål, LED med dimmer samt för 3 levande ljus, "Downtown", _24255a_lg.jpeg
555
Okänd designer för Markslöjd, taklampa, borstat stål, LED med dimmer samt för 3 levande ljus, "Downtown",
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Avslutad
Hallampa, glas med prismor, 1920-30-tal, 3 ljuspunkter,_24179a_8dace2f21781f89_lg.jpeg
575
Hallampa, glas med prismor, 1920-30-tal, 3 ljuspunkter,
Slutpris900 SEK
Värdering500 - 600 SEK
Avslutad
Taklampa, glas och metall, _24178a_8dace2f1386e43d_lg.jpeg
576
Taklampa, glas och metall,
Slutpris200 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Avslutad
Takkrona för 5 ljus, mässing med prismor, _24177a_8dace2f03812e09_lg.jpeg
577
Takkrona för 5 ljus, mässing med prismor,
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Avslutad
Takkrona till 5 ljus, mässing med prismor, 1900-talets mitt, _23639a_8dabfea1c649c3a_lg.jpeg
600
Takkrona till 5 ljus, mässing med prismor, 1900-talets mitt,
Slutpris450 SEK
Värdering600 - 700 SEK
Avslutad
Okänd designer, taklampa, kromad metall med kvadratiska glasprismor_23685a_8dac3dcf7936501_lg.jpeg
619
Okänd designer, taklampa, kromad metall med kvadratiska glasprismor
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Avslutad
Okänd designer för Fagerhult, taklampor, 1 par, vitlackerad metall_23834a_8dacc8ddc6491c5_lg.jpeg
747
Okänd designer för Fagerhult, taklampor, 1 par, vitlackerad metall
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
Avslutad
Okänd designer för Bega, vägglampor, 4 st, svartlackerad aluminium_23835a_8dacc8df44ac154_lg.jpeg
748
Okänd designer för Bega, vägglampor, 4 st, svartlackerad aluminium
SlutprisInga bud
Värdering1 100 - 1 200 SEK
Avslutad
Okänd designer för Prandina, taklampor, 3 st, krom med frostade glaskupor_23836a_8dace44712e4e4a_lg.jpeg
749
Okänd designer för Prandina, taklampor, 3 st, krom med frostade glaskupor
SlutprisInga bud
Värdering300 - 400 SEK
Avslutad
Fagerlund, Carl för Orrefors lampfot, glas med metallfäste, _23839a_8dac8b15da96b6a_lg.jpeg
750
Fagerlund, Carl för Orrefors lampfot, glas med metallfäste,
Slutpris900 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Avslutad
Okänd designer, 1950-60-tal, taklampa, mässing och frostat glas, _24378a_8dacee2c23b88ad_lg.jpeg
765
Okänd designer, 1950-60-tal, taklampa, mässing och frostat glas,
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Avslutad
Bordslampor, 1 par + 1, pressglas, 1900-talets 2 hälft, _24379a_8dacee2dbb2a48b_lg.jpeg
766
Bordslampor, 1 par + 1, pressglas, 1900-talets 2 hälft,
Slutpris100 SEK
Värdering200 - 300 SEK
Avslutad
Taklampa, marmorerad plast med blyinfattning, _24381a_8daceea393ab8a6_lg.jpeg
768
Taklampa, marmorerad plast med blyinfattning,
SlutprisInga bud
Värdering200 - 300 SEK
KONTAKT

Nässjögatan 6, 302 48 Halmstad

Tel. 035-15 69 00

info@hallandsauktionsverk.se

Öppettider 14-17 varje helgfri vardag

FÖLJ OSS

© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.