748 Okänd konstnär, färgakvatint, komposition, otydligt signerad, daterad 1973 och numrerad 206/222, synlig pappersstorlek 50 x 40 cm
Värdering | 200 - 300 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |