18 Lerin, Lars, gouache på egenhändigt träsnitt, Svolvaer Hamn, signerad och daterad 1996 (träsnittet) samt 2004 (gouache) och numrerad 1/35, pappersstorlek 33 x 33,5 cm
Värdering | 22 000 - 24 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |