46 Okänd engelsk (?) konstnär, 1800-talets slut, olja på plåt, spaniel med gräsand, 80 x 50 cm

27377a_med.jpeg
  • 27377a_sm.jpeg
  • 27377b_sm.jpeg

    Värdering1 700 - 1 800 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK