44 Okänd konstnär, 1800-talets 2 hälft, blandteknik, Kyrkogatan med Domkyrkan, Lund, signerad HS och daterad 27/5 1887, synlig papperstorlek 38 x 46 cm
Värdering | 2 200 - 2 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |