24 Tobiasse, Theo, färglito, "La lumiére du prophète", signerad och numrerad 143/250, pappersstorlek 107 x 75 cm

27357a_med.jpeg
  • 27357a_sm.jpeg
  • 27357b_sm.jpeg

    Värdering1 700 - 1 800 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK