32 Psalmböcker mm, skinnband, 17-1800-tal, 2 med silverbeslag, dessa stämplade Carl Kåhre Halmstad 1807 respektive 1810, skador

30772a_8db97f163780a7f_med.jpeg
  • 30772a_8db97f163780a7f_sm.jpeg
  • 30772b_8db97f162960f55_sm.jpeg
  • 30772c_8db97f162d3b4e2_sm.jpeg
  • 30772d_8db97f163b4f15e_sm.jpeg
  • 30772e_8db97f1636cd6ec_sm.jpeg

    Värdering1 100 - 1 200 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK