96 Hovmand Olsen, Arne (hans art?), pallar, 1 par, bok, så kallad mjölkpallar, Danmark 1950-tal, h 49 cm, smärre lagningar
Värdering | 1 100 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |