12 Månsson, Mats, färglito, "Lockbete",

2370a_8d85270fd60cff0_med.jpeg
  • 2370a_8d85270fd60cff0_sm.jpeg
  • 2370b_8d85270fd428fc6_sm.jpeg

signerad och numrerad 205/380, synlig pappersstorlek 58 x 42 cm

Värdering300 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK