2 Vallien, Bertil för Kosta Boda, skulptur, sandgjutet glas på sockel i diabas, Brains Head blå Karolina,

2358a_8d84f5472360b9d_med.jpeg
  • 2358a_8d84f5472360b9d_sm.jpeg
  • 2358b_8d84f54724b8b14_sm.jpeg
  • 2358c_8d84f54725439ca_sm.jpeg
  • 2358d_8d84f54723b8e55_sm.jpeg

roterbar på sockel, signerad och numrerad 007/1000, h 11 cm

Värdering1 200 - 1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK