1 Vallien, Bertil för Kosta Boda, skulptur, sandgjutet glas på sockel i diabas, Janus Ansikte, ingjuten dekor av ansikte,

2357a_8d84f5484d812e1_med.jpeg
  • 2357a_8d84f5484d812e1_sm.jpeg
  • 2357b_8d84f5484cd05c7_sm.jpeg
  • 2357c_8d84f548516885a_sm.jpeg
  • 2357d_8d84f548583ed52_sm.jpeg
  • 2357e_8d84f5485770919_sm.jpeg
  • 2357f_8d84f5485af3f24_sm.jpeg

roterbar på sockeln, h 18 cm, osignerad, obetydlig nagg

Värdering3 000 - 4 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK