1 Vallien, Bertil för Kosta Boda, skulptur, sandgjutet glas på sockel i diabas, Janus Ansikte, ingjuten dekor av ansikte,
roterbar på sockeln, h 18 cm, osignerad, obetydlig nagg
Värdering | 3 000 - 4 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |