45 Brödfat, silver, 1800-talets 2 hälft, dekor av akantus mmed, ovalt med genombrutna hänklar,

3237a_8d869371c27cbbe_med.jpeg
  • 3237a_8d869371c27cbbe_sm.jpeg
  • 3237b_8d869371c5fe382_sm.jpeg

ostämplat, l 36 cm, vikt 285 gram, lagningar

Värdering1 000 - 1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK