304 DOSA mässing, Holland, barock, 1700-talets början

Graverad dekor av mytologiska scener och deviser
Invändigt med dekor av Freden (De Vreede) samt datering 1715
Längd: 13,5 cm
Bristning, lagning
| Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
| Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |

Öppettider: Kontakta oss för besök
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.