43 Fleming, Erik för Atelier Borgila, cigarettetui, sterlingsilver, bambuliknande dekor,

3235a_8d86936df0abe5d_med.jpeg
  • 3235a_8d86936df0abe5d_sm.jpeg
  • 3235b_8d86936de736804_sm.jpeg
  • 3235c_8d86936ddd08b83_sm.jpeg

invändigt förgylld, stämplad Stockholm 1931, l 10 cm, vikt 170 gram

Värdering2 000 - 3 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK