100 HUSHÅLLSVÅG, Solidar gjutjärn

1900-talets första hälft
Emaljerad viktskål, med bortfall av emalj
Totalhöjd 36 cm
Ålders och bruksslitage
| Köparprovision (inkl. moms) | 25% |
| Slagavgift (inkl. moms) | 63 SEK |

Öppettider: Kontakta oss för besök
© Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.