100 HUSHÅLLSVÅG, Solidar gjutjärn

HUSHÅLLSVÅG, Solidar gjutjärn
  • HUSHÅLLSVÅG, Solidar gjutjärn

1900-talets första hälft

Emaljerad viktskål, med bortfall av emalj

Totalhöjd 36 cm

Ålders och bruksslitage

    Slagavgift (inkl. moms)63 SEK
    Hallands Auktionsverk vit logo

    Öppettider: Kontakta oss för besök

    © Software Copyright 2026 Skeleton. All rights reserved.