54 Okänd konstnär, 1800-talets slut, skulptur, patinerad brons på sockel i röd och svart marmor, stående smed,
otydligt signerad, h 18 cm, sockel med avslag
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |