38 Saltskedar 1 par, silver, Ryssland, 1800-tal,

3230a_8d86928fb285325_med.jpeg
  • 3230a_8d86928fb285325_sm.jpeg
  • 3230b_8d86928fbf28d3d_sm.jpeg
  • 3230c_8d86928fb4d5b92_sm.jpeg

stämplade Petter Araksinen samt med kontrollstämpel för Anatoly Apolovitj Artsybashew 1890, l 7,5 cm, total vikt 15 gram

Värdering400 - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK