40 Serviettring, silver, Ryssland, 1800-tal, graverad dekor,

3232a_8d86929289c2d30_med.jpeg
  • 3232a_8d86929289c2d30_sm.jpeg
  • 3232b_8d86929288771a7_sm.jpeg

otydliga stämplar Moskva, dia 4,5 cm, vikt 15 gram, inskription "Ellen"

Värdering300 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK