33 Strösocker- eller thesked, silver, Ryssland, 1800-tal, slät modell,

3225a_8d8691ae36f28de_med.jpeg
  • 3225a_8d8691ae36f28de_sm.jpeg
  • 3225b_8d8691ae5263f5f_sm.jpeg
  • 3225c_8d8691ae489a58b_sm.jpeg

stämplad Petter Araksinen samt med kontrollstämpel för Anatoly Apolovitj Artsybashew Moskva 1890, l 10 cm, vikt 19 gram, initialer EH

Värdering400 - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK