37 Trancherbestick, 1 par, silver med stålblad, Ryssland, 1800-tal,

3229a_8d86928e7d1248d_med.jpeg
  • 3229a_8d86928e7d1248d_sm.jpeg
  • 3229b_8d86928e821c250_sm.jpeg

stämplade Otto Frederik Tjusman St Petersburg (verksam 1839-70), l 26 - 31 cm, intialer HE

Värdering1 200 - 1 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK