Laddar...

Oktoberauktion

Oktoberauktion
Avslutad
Parti minnesmynt, 925/1000 silver, total vikt 520 gram_3733a_8d87445f88e9c62_lg.jpeg
541
Parti minnesmynt, 925/1000 silver, total vikt 520 gram
Slutpris2 400 SEK
Värdering1 800 - 2 000 SEK
Avslutad
Parti minnesmynt och medaljer, 925/1000 silver, total vikt 345 gram,_3738a_8d874ecb5abfe50_lg.jpeg
546
Parti minnesmynt och medaljer, 925/1000 silver, total vikt 345 gram,
Slutpris1 400 SEK
Värdering1 200 - 1 500 SEK
Avslutad
Parti 1- och 2-kronor, Oskar II, total vikt 525 gram,_3739a_8d874ecca3648bb_lg.jpeg
547
Parti 1- och 2-kronor, Oskar II, total vikt 525 gram,
Slutpris2 200 SEK
Värdering1 800 SEK
Avslutad
Parti silvermynt, Gustav VI Adolf, total vikt 1450 gram_3740a_8d874eceb3fca6d_lg.jpeg
548
Parti silvermynt, Gustav VI Adolf, total vikt 1450 gram
Slutpris2 200 SEK
Värdering2 200 - 2 400 SEK
Avslutad
Parti 5-kronor, Gustav VI Adolf, total vikt 1390 gram,_3741a_8d874ed01458879_lg.jpeg
549
Parti 5-kronor, Gustav VI Adolf, total vikt 1390 gram,
Slutpris2 600 SEK
Värdering2 200 - 2 400 SEK
Avslutad
Parti silvermynt, Gustav V, total vikt 1345 gram,_3742a_8d874ed10df8e66_lg.jpeg
550
Parti silvermynt, Gustav V, total vikt 1345 gram,
Slutpris2 600 SEK
Värdering2 800 - 3 000 SEK
Avslutad
Silvermynt, 13 st, 16-1800-tal,_3743a_8d874eb4d58ee1e_lg.jpeg
551
Silvermynt, 13 st, 16-1800-tal,
Slutpris1 000 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Avslutad
Silvermynt 5 + 2 st, Bermuda, 925/1000 silver, total vikt 239 gram, _3749a_8d874eb18a242e5_lg.jpeg
557
Silvermynt 5 + 2 st, Bermuda, 925/1000 silver, total vikt 239 gram,
Slutpris800 SEK
Värdering800 - 1 000 SEK
Avslutad
Parti smycken och bijouterier, _3776a_lg.jpeg
584
Parti smycken och bijouterier,
Slutpris200 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Avslutad
Parti smycken och bijouterier, _3777a_lg.jpeg
585
Parti smycken och bijouterier,
Slutpris200 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Avslutad
Parti smycken och bijouterier, _3779a_lg.jpeg
587
Parti smycken och bijouterier,
Slutpris200 SEK
Värdering300 - 400 SEK
Avslutad
Okänd designer, antagligen Finland, hänge silver,_3824a_8d8750980156bb9_lg.jpeg
632
Okänd designer, antagligen Finland, hänge silver,
Slutpris300 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Avslutad
Bägare, silver, svagt trumpetformad på låg fot, stämplad Peter Gillberg Varberg 1766, _3895a_8d875b3c342fc5d_lg.jpeg
703
Bägare, silver, svagt trumpetformad på låg fot, stämplad Peter Gillberg Varberg 1766,
SlutprisInga bud
Värdering1 800 - 2 000 SEK
Avslutad
Såsslev, silver, King's Patern, stämplad Michael Olof Barkman Varberg 1848, _3896a_8d875b3dac3454d_lg.jpeg
704
Såsslev, silver, King's Patern, stämplad Michael Olof Barkman Varberg 1848,
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Avslutad
Strösked, silver, variant av gammalfransk modell, stämplad Michael Olof Barkman Varberg 1847,_3897a_8d875b426b61126_lg.jpeg
705
Strösked, silver, variant av gammalfransk modell, stämplad Michael Olof Barkman Varberg 1847,
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Avslutad
Öman, Martin, egen verkstad, halslänk, stämplad Halmstad 1991, _3936a_lg.jpeg
744
Öman, Martin, egen verkstad, halslänk, stämplad Halmstad 1991,
Slutpris800 SEK
Värdering800 - 1 000 SEK
Avslutad
Spatserkäppar, 4 st, trä,_3989a_8d875e31d927e19_lg.jpeg
799
Spatserkäppar, 4 st, trä,
SlutprisInga bud
Värdering400 - 500 SEK
Avslutad
Parti smycken och bijouterier, delvis silver_4021a_8d87684a249476a_lg.jpeg
831
Parti smycken och bijouterier, delvis silver
Slutpris500 SEK
Värdering400 - 500 SEK
Avslutad
Okänd designer, halsband, silver, _4022a_8d876846786b023_lg.jpeg
832
Okänd designer, halsband, silver,
Slutpris600 SEK
Värdering400 - 500 SEK
KONTAKT

Nässjögatan 6, 302 48 Halmstad

Tel. 035-15 69 00

info@hallandsauktionsverk.se

Öppettider 14-17 varje helgfri vardag

FÖLJ OSS

© Software Copyright 2024 Skeleton. All rights reserved.