24 Wys, Stan (egentligen Stanislaw Wysocki), skulptur, patinerad brons på stensockel, stående kvinnogestalt,

4944a_med.jpeg
  • 4944a_sm.jpeg
  • 4944b_sm.jpeg
  • 4944c_sm.jpeg
  • 4944d_sm.jpeg

signerad, numrerad 7/12 och daterad 1998, total h 51 cm

Värdering6 000 - 8 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK