41 Kandelaber till 5 ljus samt 1 par ljusstakar, porslin, rokokostil, von Schierholz, 1900-talets mitt,

5722a_8d8bbb3b77e5194_med.jpeg
  • 5722a_8d8bbb3b77e5194_sm.jpeg
  • 5722b_8d8bbb3b7996e3f_sm.jpeg
  • 5722c_8d8bbb3b7711a61_sm.jpeg
  • 5722d_8d8bbb3b89e880d_sm.jpeg

dekor av putti mm, delvis polykrom bemålning, kandelaber h 47 cm, nagg, lagningar

    Värdering800 - 1 000 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK