36 Okänd designer för Herman A Kähler, Naestved, ytterfoder, stengods,

5698a_8d8b8a276abf2ed_med.jpeg
  • 5698a_8d8b8a276abf2ed_sm.jpeg
  • 5698b_8d8b8a278248c0b_sm.jpeg
  • 5698c_8d8b8a2774d55b2_sm.jpeg

1950-60-tal, modell 401/14, signerad HAK, h 13 cm

    Värdering300 - 400 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK