631 Parti porslin, Meissen, 1900-tal; 6 kaffekoppar med 7 underfat, mjölkkanna samt sockerskål med lock,
polykrom dekor av rosor, förgylld mynningsbård
Värdering | 1 600 - 1 800 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |