87 Van de Velde, Adriaen, hans efterföljd, olja, vädurar i landskap,
1700-tal, 35 x 48 cm, a tergo inventarienummer D89 (?), slitage
Värdering | 1 800 - 2 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |