29 Högfeldt, Robert, akvarell, "Havannan",
signerad och egenhändigt betitlad, synlig pappersstorlek 26 x 23 cm
Värdering | 1 100 - 1 200 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |