24 Bagge, Eva, gouache, "Gamla oxlar, Sätuna",

13492a_lg.jpeg
  • 13492a_lg.jpeg
  • 13492b_lg.jpeg

signerad och daterad 1941, synli pappersstorlek 21 x 28 cm

Utropspris1 100  - 1 200 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK
*Följerätt gäller för denna artikel