1 Gunarsa, Nyoman, akvarell, 2 balinesiska danserskor, signerad och daterad 2005, synlig pappersstorlek 119 x 162 (!) cm
Värdering | 4 000 - 5 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |