113 Lindskog, Axel Einar, statyett, gips, fotplatta i Kolmårdsmarmor, "Danserskan"

22184a_8da959845ceec85_lg.jpeg
  • 22184a_8da959845ceec85_lg.jpeg
  • 22184b_8da959845f4b53e_lg.jpeg
  • 22184c_8da959845fd7e9f_lg.jpeg
  • 22184d_8da959845deddd8_lg.jpeg

originalet tidigare i Figaroparken i Halmstad, signerad och dat 1949, h inklusive platta 41 cm, skador och lagningar

Utropspris400  - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK