186 Percy, Arthur, olja, Vickleby Allvar, Öland,

11139a_8d9485cd66e41a6_lg.jpeg
  • 11139a_8d9485cd66e41a6_lg.jpeg
  • 11139b_8d9485cd9ab2f2a_lg.jpeg

signerad och daterad 1910, enligt etikett a tergo inköpt av konstnären 1910, sedan i arv, 61 x 96 cm

Utropspris2 200  - 2 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK