5 Taipaleenmäki, Jussi, olja, "Trädgårdsmästaren",

24450b_8dad6dd21d6037c_med.jpeg
  • 24450b_8dad6dd21d6037c_sm.jpeg
  • 24450b_8dad6dda947808d_sm.jpeg
  • 24450a_8dad6dd218fc6d8_sm.jpeg

signerad och daterad 2003-2005, 80 x 64 cm

Värdering3 200 - 3 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK