3 Taipaleenmäki, Jussi (& Hambe, Alf), olja, "Mannen vid trädet",

24448a_8dad6dcdfae7d80_med.jpeg
  • 24448a_8dad6dcdfae7d80_sm.jpeg
  • 24448b_8dad6dce08cc78e_sm.jpeg
  • 24448c_8dad6dcdf385d64_sm.jpeg

ur "Bilder från Molom" av Alf Hambe, signerad och daterad 2003, även signerad av Alf Hambe, 80 x 61 cm

Värdering4 200 - 4 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK