1 Taipaleenmäki, Jussi (& Hambe, Alf), olja, "Vals i Champagne",

24449a_8dad6dcfb05e7dd_med.jpeg
  • 24449a_8dad6dcfb05e7dd_sm.jpeg
  • 24449b_8dad6dcfb4fbb61_sm.jpeg
  • 24449c_8dad6dcfb1f055b_sm.jpeg

ur "Bilder från Molom" av Alf Hambe, signerad och daterad 2003, även signerad av Alf Hambe, 42 x 53 cm

Värdering3 200 - 3 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK