49 Herrmann, C C, skål, sterlingsilver, så kallad Skönvirkestil, 1900-talets 2 hälft,
kulhamrad dekorfoten med dekor av vindruvor, signerad CCH, dia 19 cm, vikt 375 gram
Värdering | 1 500 - 1 600 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |