5 Hammarsten-Jansson, Signe för Arabia, figuriner, 8 st, glaserat stengods, Muminkaraktärer,
h 3,5 - 7 cm, 3 med skador/lagning
Värdering | 4 200 - 4 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |