#17
Golvkandelaber, förgylld brons, empirestil, 1800-talets slut, 4 ljusarmar, dekor av akantus mm,
6464a_8d8caa440c489af_lg.jpeg
  • 6464a_8d8caa440c489af_lg.jpeg
  • 6464b_8d8d1a77315e044_lg.jpeg
  • 6464c_8d8d1a7a58656b2_lg.jpeg
Startbud2 600 SEK Bevakningspris Ej uppnått
Föremål avslutas19 timmar 23 minuterFeb 28, 2021 2:59 PM
Utropspris
3 600  - 4 000 SEK
Köparprovision: 25% (inkl. moms)
Slagavgift 50 SEK (inkl. moms)
2 följer detta föremål

© Software Copyright 2021 Skeleton. All rights reserved.