578 Leksaker, 3 st, litograferad plåt, hockeyspel 1940-50-tal, Handy Hank Bulldozer Nomura, Japan 1960-70-tal samt Toymaster Highway Patrol,

7025a_8d8d822485a0b38_med.jpeg
  • 7025a_8d8d822485a0b38_sm.jpeg
  • 7025d_8d8d82257b66a37_sm.jpeg
  • 7025e_8d8d8225703c368_sm.jpeg
  • 7025f_8d8d822570697ff_sm.jpeg
  • 7025h_8d8d822591b9743_sm.jpeg
  • 7025i_8d8d82258e389cf_sm.jpeg
  • 7025g_8d8d8226f8a7e9a_sm.jpeg

bruksslitage

    Värdering500 - 600 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK