119 Howda (elefantstol), skuret, bemålat och förgyllt trä, Indien, 1900-tal,

7330a_8d8e48589440d35_med.jpeg
  • 7330a_8d8e48589440d35_sm.jpeg
  • 7330b_8d8e485893b26be_sm.jpeg

genombruten dekor, b 90 cm

Värdering1 800 - 2 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK