628 Käppar, trä med silver/nysilverkrycka, 4 st,

7841a_8d8ef8c8ef100bd_med.jpeg
  • 7841a_8d8ef8c8ef100bd_sm.jpeg
  • 7841b_8d8ef8c9294038c_sm.jpeg

h 82 - 93 cm, bucklor, gravyr

  • Proveniens:

Värdering500 - 600 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK