114 Okänd dansk designer, 1950-60-tal, satsbord, 3 st teak,

7325a_8d8e4852c4d5fcd_med.jpeg
  • 7325a_8d8e4852c4d5fcd_sm.jpeg
  • 7325b_8d8e4852ce82f0d_sm.jpeg

skivor i form av likbenta parallelltrapetser, b 38 - 62 cm, bruksslitage

    Värdering500 - 600 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK