410 Okänd designer för Ingemann Hansen, Gudbjerg, Sydfyn, 1950-60-tal, bokhylla, teak
3 hyllplan, stämpelsignerad, b 100 cm, bruksslitage
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |