352 Stolar, 1 par, skuret och bemålat trä, sengustavianska provinsarbeten, 1800-talets början,
spjälor i rygg, bruksslitage, proveniens: Fröllinge Slott
Värdering | 1 800 - 2 000 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |