21 Bej, Enrico, serigrafi å duk med appliaktioner, "Do Baj by Yourself", 1971,
a tergo signerad och numrerad 1040/100, 72 x 58 cm
Värdering | 1 200 - 1 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |