10 Frisk, Thomas, färgetsningar, 2 st, "Karyatid" respektive "Från Akropolis",

7996a_8d8faa73f10f75e_med.jpeg
  • 7996a_8d8faa73f10f75e_sm.jpeg
  • 7996b_8d8faa73ef998ff_sm.jpeg

bägge signerade, numrerade 3/200 och daterade 1983, synlig pappersstorlek 27 x 36 respektive 29 x 32 cm

Värdering300 - 400 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK