589 Gunghäst, skuret och bemålat trä, möjligen Gemla, 1900-talets början,
skimmel, l 102 cm, bruksslitage
Värdering | 2 200 - 2 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 50 SEK |