17 Hallberg, Jan för Edsbyverken, stol, teakfanér, "Tallåsen"

8003a_8d8fb389ad637ec_med.jpeg
  • 8003a_8d8fb389ad637ec_sm.jpeg
  • 8003b_8d8fb389b47d807_sm.jpeg
  • 8003c_8d8fb389b066e58_sm.jpeg

1960-tal, brännstämplad, bruksslitage

Värdering400 - 500 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK