45 Nilsson, Bert Johnny, färglito, komposition med Venus di Milo,

8031a_med.jpeg
  • 8031a_sm.jpeg
  • 8031b_sm.jpeg

signerad och numrerad 60/150, synlig pappersstorlek 59 x 40 cm

    Värdering400 - 500 SEK
    Slagavgift (inkl. moms)50 SEK