2 Qvarsebo, Mikael, olja, "Blå katt",

7988a_8d8fa973bd87dcb_med.jpeg
  • 7988a_8d8fa973bd87dcb_sm.jpeg
  • 7988b_8d8fa973bcf4f65_sm.jpeg

signerad och daterad 2013, 39 x 39 cm

Värdering3 600 - 4 000 SEK
Slagavgift (inkl. moms)50 SEK